וילה
דירה
דופלקס
פנטהאוז
דירת גן
קוטג
לופט
משרד
מגרש
עסק
בניין
חנות
לשטחי מסחר
דופלקס-פנטהאוז
חנייה
מיני-פנטהאוז

Jerusalem Immobilier
צור קשר: Hosatte Deborah

נדל"ן ירושלים הינה סוכנות הנדל"ן הצרפתית המובילה בירושלים, המתמחה באזוריים המרכזיים של ירושלים.

 כחבר רשת הנדל"ן שיר''ן , הסוכנים שלנו יכולים להציע לך את כל הנכסים בשוק הנדל"ן ולהגיע בקלות לקונה הרציני שלך אם אתה מתכוון למכור נכס.
לכן, דרך העבודה האיכותית והמיוחדת שלנו ושיתת שיתוף הפעולה שלנו עם הסוכנים האחרים אנחנו יכולים להגיע לכל הנכסים הרלוונתיים ולכל הקונים הנמצאים בשוק. בתים פרטיים, נכסי יוקרה, קוטג'ים, דופלקסים, פנטהאוזים, בית ערבי או דירה חדשה בפרויקטים בירושלים, דירות משופצות או דירות לשיפוץ בירושלים, תנו לנו את החלומות שלך ונאפוך אותם למציאות באמצעות הרציניות והמקצועיות של הצוות שלנו.

האם אתם מחפשים דירה למכירה בירושלים? האם אתם מתכוונים למכור או רכוש נכס בירושלים? האם אתם מעוניינים בנדל"ן הירושלמי?

השאלות שלך: איך לקנות דירה בירושלים? כמה כסף אני צריך כדי לקנות נכס בירושלים? באיזה אזור כדאי לקנות בירושלים? איך אני יכול למצוא את הנכס שלי בירושלים? איך להשקיע בתחום הנדל"ן בירושלים?
או בצד השני של התחום שלנו, איך אני יכול למכור את הנכס שלי בתנאים הטובים ביותר בירושלים? איך אני יכול להגיע לקונה הנכון לנכס שלי בצורה מאובטחת ודיסקרטית? וכמובן איך להחליט לקנות או למכור בירושלים?

תשובתנו: הצוות שלנו, סוכנים צרפתיים וישראלים עם תעודות וניסיון, אמינים ומקצועיים, שייכים ללשכת המתווכים, שקיבלו תעודת שקיפות מדלן, נוכחותנו המוצלחת ביותר מ -150 אתרי אינטרנט, רשתות וערוצים (הן לפרסום והן למאמרים) המביאים אותנו למיקום הראשון ב- google כאשר מחפשים נדל"ן בירושלים בצרפתית ... וכמובן התוצאות שלנו.תסתכלו במקומות האלו:

אתר האינטרנט שלנו http://www.Jerusalemimmobilier.Co.Il,

דף הפייסבוק המקצועי שלנו https://www.Facebook.Com/jerusalemimmobilier,

הבלוג שלנו http://jerusalemimmobilier.Blogspot.Co.Il/,

הערוץ youtube שלנו https://www.Youtube.Com/channel/ucwewgkr4wn8zqhvj82l--og,

הערוץ dailymotion שלנו http://www.Dailymotion.Com/user/jerusalem-immobilier_debo/1

המאמרים שלנו (עכשיו הרבה יותר מ -100 מאמרים) בכמה מגזינים בצרפתית, בתחום הנדל"ן (אני כותבת להם באופן קבוע כבר כמעט 10 שנים: le mag, se loger, le ptit hebdo, junction)

כל המודעות שלנו בפורטלים בעולם הנדל"ן,

פשוט התקשרו אלינו או צרו עמנו קשר: 026786595 - deborah@jerusalemimmobilier.Com

29 מודעות שהתפרסמו
23 עם תמונות
אמייל חינם